Home 4-all
Paseo

Lokalita

Výstavba Home4ALL je situovaná v krásnom prostredí maďarskej obce Tornyosnémeti neďaleko Košíc s dostupnosťou k priemyselnému parku Kechnec, či medzinárodnému letisku Košice. Nové rodinné rodinné domy sa nachádzajú na vstupe do Tornyosnémeti z južnej strany na tichých uliciach Ady Endre út a Jókai út.

V blízkosti sú dôležité inštitúcie – obchody, pošta či kostoly. Tornyosnémeti susedí z južnej strany s maďarskou obcou Hidasnémeti a zo severnej so slovenským mestom Milhosť. Pozdĺžne tečie rieka Szártos-patak.

Rodinná zástavba Home4ALL je ľahko dostupná aj prostriedkami vlakovej dopravy. Vlaková zastávka v susednej dedine Hidasnémeti, ktorá je vzdialená od Home4ALL 1,4km (17 minút pešo/3 minúty autom) ponúka priame spojenie Košice-Hidasnémeti (20 minút). Obec Tornyosnémeti je 5,4 km vzdialená od priemyselnej zóny Kechnec, ktorá sa nachádza pol kilometra od hraničného priechodu s Maďarskom.

Len dvadsať minút trvá cesta autom z Tornyosnémeti do centra Košíc v akejkoľvek hodine dňa. Vynikajúca dostupnosť do mesta je zabezpečená štvorprúdovou cestou E 71 a vstupom do mesta cez Južnú triedu bez výrazných ranných a poobedňajších dopravných zápch, ktoré sú časovo obmedzujúce na kľúčových vjazdoch do Košíc.