Home 4-all
Paseo

Štandard

Pridanou hodonotou pre budúceho obyvateľa domu je možnosť pripravy interiéru, štýlu, farebnú škálu a doladenia interiérových doplnkov priamo u nás na predajnom mieste.

Cieľom tejto služby je ušetriť klienta od neprofesionálneho prístupu a zlého výberu doplnkov, vzľadom na nemožnosť skĺbiť jednotlivých predajcov na jedno miesto. Výsledkom by mal byť skvelý interiér a Váš ušetrený čas, ktorý môžete správiť s rodinou.

Štandard

KÚPEĽŇA

Paseo Development ponúka v štandarde projektu Home4ALL kúpeľňu vyhotovenú v troch variantoch. Veríme, že väčšina si v nich nájde svoju vysnívanú kombináciu. Pre náročnejších klientov ponúkame možnosť využiť službu dizajnérov v kúpeľňovom štúdiu, ktorí sú pripravení vypracovať individuálny návrh podľa vašich požiadaviek.

Obklady a dlažby

Obklady a dlažba do kúpeľne sú stále hlavnými dominantami, ktoré určujú vzhľad vašej kúpeľne. Návrh kúpeľne je vypracovaný v troch nadčasových farebných kombináciach.

Nábytok

Kúpeľňový nábytok v nadčasovom dizajne a farebnej kombinácii kúpeľne: skrinky pod umývadlo, doplnkové skrinky a zrkadlo.

Sanita

Štandard zahŕňa kompletné vybavenie kúpeľne: umývadlá, WC, vaňu, sprchovací kút.

Armatúry

Súčasťou kúpeľne sú: kúpeľňové batérie, splachovacie tlačidlá a sanitárne systémy, odpadové systémy, rôzne príslušenstva a doplnky.

KUCHYŇA

V projekte Home4ALL je navrhnutá kuchyňa tvaru U s dostatkom prípravnej plochy a úložných priestorov. Štandard kuchyne obsahuje kompletnú kuchynskú zostavu obsahujúcu skrinky a pracovnú dosku. Dlhodobú funkčnosť kuchyne zabezpečuje použitie kvalitných materiálov a kovaní. Kuchynské zostavy sú vyhotovené v troch farebných variáciach. Pre náročnejších klientov ponúkame možnosť využiť službu dizajnérov v kuchynskom štúdiu, ktorí sú pripravení vypracovať individuálny návrh podľa vašich požiadaviek.

Dvere

Štandard zahŕňa interiérové dvere s obložkou aj kovaním. Farebné zladenie podľa návrhu interiéru je možné výberom zo širokej farebnej škály.

Podlahy a steny

Nášľapná vrstva podláh s komplet príslušenstvom je súčasťou štandardu. Farba a textúra podlahy podlieha individuálnemu výberu. Povrchovú úpravu stien tvorí sadrová omietka.

Svietidlá

V štandarde je zahrnuté osvetlenie interiéru a exteriéru. Osvetlenie jednotlivých miestnosti pozostáva z bodových svetiel a lustrov podľa individuálneho výberu.

Vstavané skrine

V štandarde sú zahrnuté vstavané skine v základom dizajne a využití vnútorného rozmiestnenia políc. Požiadavky navyše budú riešené individuálne s dodávateľom.